CRAGHOPPERS gaminiuose naudojamų technologijų ir jų ženklų paaiškinimai

NosiLife

Neprilygstama apsauga nuo vabzdžių.

Kas yra NosiLife?

Dėl specialaus audinio apdorojimo, kurio metu naujausių technologijų pagalba repelentas (permetrinas) „įrišamas” giliai į audinio struktūrą, šie rūbai pasižymi išskirtinėmis apsaugos nuo vabzdžių savybėmis.
Remiantis nepriklausomo testavimo rezultatais įrodyta, jog repelentas rūbe išlieka visą rūbo gyvavimo laikotarpį (neišsiskalbia) ir yra visiškai saugus naudoti.

Įrodyta apsauga nuo uodų bei kitų geliančių vabzdžių, įskaitant galinčius platinti užkrečiamas ligas.

NosiDefence

Efektyvus barjeras geliantiems vabzdžiams

Kas yra NosiDefence?

Ypatinga audinio pluošto konstrukcija ir tvirtumas sukuria efektyvų barjerą, neįveikiamą perkąsti tokiems vabzdžiams kaip uodai. NosiDefence audinys saugos Jūsų odą ir leis džiaugtis ramiu buvimu gamtoje.

NosiBotanical

Augalinės kilmės
apsauga nuo vabzdžių

Kas yra NosiBotanical?

NosiBotanical – tai audinio apdorojimas augalinės kilmės medžiagomis. Šios medžiagos išgaunamos iš citrinų eukalipto, pasižyminčio geliančius vabzdžius atbaidančiomis savybėmis.

Tvaru – gamyboje naudojamos tik augalo šakelės ir lapeliai, todėl augalas gali augti toliau.

Moisture Control

Leidžia odai
kvėpuoti

Drėgmės kontrolė –  tai speciali technologija, kuri perkelia kūno drėgmę nuo odos ir paskirsto ją audinio paviršiuje, kur drėgmė lengvai išgaruoja. Tai padeda išsaugoti vėsumo pojūtį intensyviai judant ir gaivumo pojūtį – esant oro drėgmei.

Solar Shield

Apsauga
nuo saulės
UPF 40+

Mėgaukitės saule nerizikuodami! Testuota ir patikrinta SolarShield audinio technologija suteikia patikimą apsaugą nuo kenksmingų UV saulės spindulių.

Efektyvią apsaugą nuo saulės užtikrina trijų veiksnių kombinacija – ypatingas audinio tankumas, naudojamo pluošto rūšis bei audinio spalva.

SolarShield vertinimas: Puikus
UPF indeksas: 40+
Blokuota UVR: 97.5%+
Ultravioletinė spinduliuotė: 2.5% ir mažiau

SmartDry ECO

Atsparumas aptaškymui vandeniu

Dėl specialaus audinio paviršiaus apdorojimo, lietaus vanduo tiesiog nuo jo nuteka.

Kas yra SmartDry Eco?

Audinio atsparumas vandeniui padeda ilgiau išlaikyti rūbą sausą, todėl lengvesnį, šiltesnį ir daug patogesnį. Ši technologija „suriša“ vandens repelentą ir audinį draugišku aplinkai būdu.